Men 14 & Over 200 Freestyle

 
RankNameTeamTimeVenue
1 ALEXANDER GRAHAM BOND 1:41.40 Brisbane
2 CLYDE LEWIS STPET 1:43.07 Brisbane
3 ELIJAH WINNINGTON STPET 1:44.07 Brisbane
4 JACK GERRARD MVC 1:44.57 Melbourne
5 LOUIS TOWNSEND RACKL 1:44.79 Brisbane
6 CAMERON MCEVOY TSS 1:45.51 Brisbane
7 JOSHUA HERTZ SOSC 1:45.80 Brisbane
8 ZAC INCERTI UWSC 1:45.86 Perth
9 THOMAS NEILL RACKL 1:45.87 Brisbane
10 BENNO NEGRI MVC 1:46.02 Melbourne
11 ALEXANDER GRANT MBAY 1:46.42 Brisbane
12 CSONGOR CELLIE KAWTR 1:47.47 Brisbane
13 MITCHELL TINSLEY CHAND 1:47.66 Brisbane
14 DYLAN STEVENS CHAND 1:47.69 Brisbane
15 WESLEY ROBERTS(V) WIAQ 1:47.90 Brisbane
16 HUGH MORAN UWSC 1:47.94 Perth
17 SHAUN CHAMPION ABBT 1:47.99 Sydney
18 STUART SWINBURN UNSW 1:48.31 Brisbane
19 ZACH MAHER TSS 1:48.34 Brisbane
20 THOMAS FRASER-HOLMES GUSC 1:48.73 Brisbane
20 JOSEPH HAMSON KNXP 1:48.73 Sydney
22 CHARLIE HAWKE HUNT 1:48.88 Sydney
23 JOSEPH JACKSON BGRAM 1:49.04 Brisbane
24 MAXIMILLIAN GIULIANI HA 1:49.43 Hobart
25 MYLES BAILEY RAVN 1:49.78 Sydney
26 MATTHEW GALEA SOSC 1:49.90 Sydney
27 JACOB JACKSON SCGS 1:49.99 Brisbane
28 MACK HORTON MVC 1:50.18 Melbourne
29 LUKA ZUBCIC PROP 1:50.22 Melbourne
30 CONOR DAFF MBAY 1:50.25 Brisbane
31 ANGUS MCDONALD SOSC 1:50.34 Sydney
32 HAYDEN HINDS-SYDENHAM CARL 1:50.38 Sydney
33 TYSON BUJAKUPTON KNXP 1:50.43 Sydney
34 LIAM LAIDLAW PROP 1:50.68 Melbourne
35 ETHAN HANSEN KNXP 1:50.88 Sydney
36 CALLUM GANNON NCOLL 1:50.97 Brisbane
36 THOMAS CONNELLAN NCOLL 1:50.97 Brisbane
38 CONNOR SIMMS BOND 1:51.05 Brisbane
39 JOSHUA COLLETT KNXP 1:51.19 Sydney
40 SILAS HARRIS NTC 1:51.33 Melbourne
41 TRISTAN BULLEN BOND 1:51.43 Brisbane
42 NICHOLAS FINDEISEN FAS 1:51.61 Melbourne
43 JACK WILSON SYDU 1:51.85 Sydney
44 THOMAS PEREGRINA MQU 1:52.20 Sydney
45 KAI EDWARDS TSS 1:52.22 Brisbane
46 NATHAN MEACHAM WIAQ 1:52.35 Sydney
47 CALLYN FENWICK-KEARNS MANLY 1:52.61 Sydney
48 EVAN CHEE NUN 1:52.62 Melbourne
49 BAILEY COLEMAN BOND 1:52.86 Brisbane
50 ROBERT BONSALL NCT 1:53.02 Perth
51 ROBBE DILISSEN PROP 1:53.16 Melbourne
52 THEODOROS BENEHOUTSOS MVC 1:53.25 Melbourne
53 CALLUM WILLIAMS MBAY 1:53.34 Brisbane
54 DANIEL MILLER UQSC 1:53.38 Brisbane
55 LACHLAN SHEEHY AUBN 1:53.45 Sydney
56 NOAH KAMPRAD HA 1:53.57 Hobart
57 ISAAC MALLEY BU 1:54.42 Hobart
58 NOAH MILLARD MLC 1:54.95 Melbourne
59 JACKSON GOVERS SHILD 1:54.98 Perth
60 JAMES MCBRIDE NUN 1:55.29 Melbourne
61 COOPER PHILLIPS NBSC 1:55.68 Sydney
62 WILL SHARP NUN 1:56.42 Melbourne
63 JAMES PETROPOULOS SYP 1:57.56 Melbourne
64 ERWAN MELLADO CARL 1:57.57 Sydney
65 ETHAN JONES HC 2:01.58 Hobart